"İstanbul Avrupa Yakası'nın her bir tarafına yerinde servis imkanı"

Bağcılar Servis Çözümleri

Vestel Servis çözümleri hakkında

  • Anasayfa
  • Bağcılar Vestel Servis Çözümleri
Bağcılar Servis Çözümleri

Bağcılar Servis Çözümleri

Evinizde bulunan beyaz eşya kombi gibi cihazların kullanıma bağlı bakım ve servis ömürlerinin olduğunu unutmamanız gerekiyor. Zira her cihazın marka fark etmeksizin bakımları yapılmaması sonucunda önce servis sonra onarım sonrasında da değişme durumu ile karşılaşmanız kaçınılmazdır.

 

            Anlık ve günlük kullanımlarda tüm kullanıcılar için en büyük sorundur servis ihtiyacı. Bağcılar sizin ikamet noktanız ve ürünleriniz Vestel ise tek yapmanız gereken www.bagcilarvestelservisi.net adresine girmek olacak. Bağcılar vestel servisi nerede diye aramanıza gerek yok. Sitede bulunan Vestel telefon numarası rehberinize kaydettikten sonra ürün servis hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

 

            Bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların yanında kombi, süpürge ve doğalgaz sobası gibi ürünlerin de montaj, bakım gibi servis hizmetlerini bulabileceğiniz Vestel bağcılar servis İstanbul Avrupa yakasından yapılan tüm çağrılara 2 saat süreyle hizmet verebilmektedir. Değişen tüm parçalar 1 sene garantili olmasının yanında, takılan ve değişen tüm parçalar orijinal ürünlerdir. Beyaz eşya servisi hizmeti Vestelin yanı sıra Arçelik, Beko, Altus, Siemens, Bosch gibi birçok markaya verilmektedir. Diğer hizmet verilen tüm markalar site içerisinde ayrıca belirtilmiştir

Bağcılar Vestel Servis Çözümleri


© Copright 2016 - Özel Vestel Servisi. Bağcılar Vestel Servisi 515 15 92 | web tasarım