"İstanbul Avrupa Yakası'nın her bir tarafına yerinde servis imkanı"

vestel esenler servis

Esenler vestel beyaz eşya tamir onarım servisi

  • Anasayfa
  • ESENLER VESTEL SERVİSİ 0212 515 15 92
vestel esenler servis

vestel esenler servis

Yüksek Performans Güvenilir Hizmet Esenler Vestel Servisi’nde

    Esenler ve çevresinde haftanın her günü ve her saatinde çağrılarınıza cevap vererek beyaz eşya bakım ve onarım hizmeti sunan Esenler Vestel servisi, tecrübeli kadrosu ve bilgi birikimi ile güvenilir hizmetin tek adresidir. Bir yıl yedek parça ve hizmet garantisi sunan firmamız, müşteri memnuniyeti için gerekli tüm altyapıya sahip donanımlı bir firmadır.
 
     Çağrıları alan teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek yerinde bakım ve onarım yapmaktadır. Her bakım ve onarımda değişmesi gereken parçaların yerine orijinal parçalar kullanarak beyaz eşyaların verimliliğinin ilk günkü gibi olmasını sağlar.
 
 Hizmet verilen Vestel ürünleri:
 - Buzdolabı
 - Çamaşır makinesi
 - Elektrik süpürgesi
 - Kombi
 - Fırın
 - Bulaşık makinesi
 - Klima
 - Şofben
 - Kurutma makinesi
 - Set üstü ocak
 
     Telefonla verdiği destekle ilk etapta sorunu çözmeye çalışan Esenler Vestel Servisi, telefonla halledilemeyen tamir ve bakımlar için adresinize en kısa sürede gelmekte ve yerinde hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli teknik ekiplerin 7/24 verdiği hizmetle çalışmayan hiçbir Vestel beyaz eşyanız kalmayacak, tüm bakım ve arızalarınız zamanında yapılacaktır.
 
     Mobil destek hizmeti sunan firmamız, bölgenin ileri gelen ve en çok aranan teknik servisidir. Tüm çağrıları alan ve en kısa sürede kalıcı çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlayan firma, titiz ve güvenilir çalışmaları ile gözde bir servistir. Bir telefon uzaklığındaki servisimizi her zaman arayabilir, beyaz eşyalarınızı ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

ESENLER VESTEL SERVİSİ 0212 515 15 92


© Copright 2016 - Özel Vestel Servisi. Bağcılar Vestel Servisi 515 15 92 | web tasarım